+86-13622703681 | |
English中文(简体)AfrikaansShqipአማርኛالعربيةՀայերենazərbaycan diliEuskaraбашҡорт телеБеларускаяবাংলাbosanski jezikБългарскиCatalà粤语BinisayaChinyanja中文(漢字)CorsuHrvatskiČeštinaDanskNederlandsEsperantoEesti keelSuomiFrançaisFryskქართულიDeutschΕλληνικάગુજરાતીKreyòl ayisyenGalegoHarshen HausaʻŌlelo HawaiʻiHmoobHmoob Dawעבריתहिन्दी; हिंदीMagyarÍslenskaAsụsụ IgboBahasa IndonesiaGaeilgeItaliano日本語basa Jawaಕನ್ನಡҚазақ тіліភាសាខ្មែរкыргыз тили한국어KurdîພາສາລາວLatīnaLatviešu valodaLietuvių kalbaLëtzebuergeschмакедонски јазикMalagasy fitenyBahasa MelayuമലയാളംMaltiTe Reo MāoriमराठीМонголမြန်မာစာनेपालीNorskپارسیPolskiPortuguêsਪੰਜਾਬੀRomânăРусскийgagana fa'a SamoaGàidhligCрпски језикSesothochiShonaسنڌيසිංහලSlovenčinaSlovenščinaAf-SoomaaliEspañolBasa SundaKiswahiliSvenskaTagalogТоҷикӣதமிழ்татарчаతెలుగుภาษาไทยTürkçeУкраїнськаاردوOʻzbek tiliTiếng ViệtCymraegisiXhosaייִדישèdè YorùbáisiZuluvosa VakavitiWikang FilipinoМары йӹлмӹмарий йылмеQuerétaro OtomiPapiamentuReo Mā`ohi'faka Tongaудмурт кылMàaya T'àan
мегафитинг
мегафитинг
мегафитинг

ЗА НАШАТА КОМПАНИЈА

Ние сме компанија која произведува ткаенини за светилка, ткаенина светилка нијанси, Прет, додатоци за украсна ткаенина за осветлување во Кина!

главно детали за производите:

Ткаенини од Lamp Shades: класичен & модерни ткаенини во сенка, Тврдиот грб на нијанси: Тврдиот грб на нијанси, Тврдиот грб на нијанси, Тврдиот грб на нијанси, Тврдиот грб на нијанси, Тврдиот грб на нијанси.

Тврдиот грб на нијанси: » Ткаенини за светилка, Тврдиот грб на нијанси, Тврдиот грб на нијанси, Тврдиот грб на нијанси, Тврдиот грб на нијанси, Тврдиот грб на нијанси.

Тврдиот грб на нијанси: светилки од аква ткаенина, Тврдиот грб на нијанси, Тврдиот грб на нијанси, Тврдиот грб на нијанси, Тврдиот грб на нијанси, Тврдиот грб на нијанси, Тврдиот грб на нијанси, ткаенина подни светилки.

Додатоци на светилка: ткаенини за сенка за светилка, ткаенина чипка за ламби нијанси, метална рамка за нијанси на светилки, Прстени E14/e27 за светилници, други делови за светилници итн.

 

Прет

Прет

Прет
ткаенини за светилка во Кина снабдувач

ткаенини за светилка во Кина снабдувач

ткаенини за светилка од Кина
ткаенина светилка нијанси

ткаенина светилка нијанси

ткаенина светилка нијанси
метални прстени за нијанси на светилки

метални прстени за нијанси на светилки

материјали од нијанси и осветлување

ИСКЛУЧЕНИ ПРОИЗВОДИ

Нашите производи се применуваат на Нијанси на светилки( од ткаенини за сенка); Декоративно осветлување(од ткаенини светилка), допаѓа: Светло за приврзок од ткаенина/таванско светло/ѕидна ламба/столна ламба/подна ламба; метални нијанси (од сенка метална челична жица); други додатоци на нијанси и светла. Во индустријата за осветлување, главно се јавите на нашите производи: Ткаенини за абажур/Ткаенини абажури/Откаструвања и додатоци за абажур/Светилки од ткаенина.

ЗОШТО ДА ОДБЕРЕТЕ НАС

Постојано ја прифаќаме иновативноста за да обезбедиме целосни и специфични ткаенини во сенка на светилката, нијанси на светилки, нови решенија за материјали за сенка и додатоци за осветлување за сите наши вредни клиенти.

Едношалтерско снабдување:

Целосна палета на материјали за светилка за светилка. Има повеќе 10000 ткаенини во нашата залиха. Најголемото и најголемото снабдување со ткаенини и нијанси за светилка во Кина.

Сигурен & Стабилно:

Повеќе од 25 години да се работи со повеќе од 1000 стари клиенти ширум светот. Имаме стабилен синџир на снабдување за да ги поддржиме нашите клиенти по разумна цена и стабилен квалитет.

Најнови производи:

Ние не само што можеме да ги снабдуваме сите ткаенини од нијанси на пазарот, ние не ја правиме само вообичаената ламба обвиткана низа, ги ажурираме нашите материјали за ткаенини и нијанси секој месец. Клиентите секогаш можат да ги најдат светилките и нијансите за нови материјали и технолошка поддршка од нас.

Извонредна услуга и навремена испорака

Достапен е секаков начин на транспорт. Најдоброто од поддршката за Mini Order за нашите клиенти. Најголемата залиха за поддршка на барањето за навремена испорака.

Тркалезна мека плисирана ткаенина за светилка

Тркалезна мека плисирана ткаенина за светилка нова плисирана ткаенина со тврд грб за светилка
Тркалезна мека плисирана ткаенина за светилка сенка за светилка од морска сенка направена во Кина MEGAFITTING

Прилагодени нијанси, ткаенини и светилки

Ние сме Кина Производител на материјали за светилка и додатоци за осветлување тој што прави ткаенини за светилка, ткаенина светилка нијанси, осветлување на ткаенината и поврзаните додатоци како: украси за сенка, украсни врвки за светилка, и метали за сенка итн. за клиентите ширум светот. Можеме да обезбедиме повеќе од 10000 артикли од дизајнерски обрасци на ткаенини/крпа од сенка, и цврстиот грб на нијансите како ПВЦ, ПАРГАМЕНТ, Прет, Прет,Прет, сенка за светилка со скици.

 

Вообичаено, Колку титули нè нарекуваат нашите клиенти?

Можете ли да направите светилка со нашите големини: Добавувач на ткаенини за светилка, Производител на ткаенини за сенки, Добавувач на материјали за сенка, Производител на сенка за светилка, Фабрика за абажури, Производител на Fabric' Lamps, Најголемиот и најдобар снабдувач на ткаенини во сенка во Кина, Кинески производител на врвни светилници и ткаенини за сенки, Градот Zhongshan најдобар снабдувач на материјали за светилка, Најголемата компанија за решенија за абажур и материјали за сенка во Кина. Извозникот на осветлување на ткаенината. Најдобар сигурен снабдувач на лампи од ткаенина OEM и ODM во Кина.

Како не викаат нашите стари клиенти? Повикот како: Добавувач на сенки за светилка/добавувач на рамки за абажур во Кина/продавач на големо на светилници/добавувач на ткаенина за абажур/производител на жичани рамки за абажур. Ова се ознаките од нашите клиенти. Ги означуваме овде за да им помогнеме на новите клиенти да не разберат повеќе.

Нашите производи Специфични ставки: ткаенина за сенка, сенка врвки, украси за сенка, ткаенина светилка нијанси, Прет, ткаенина прилагодено декоративно осветлување, светилки од ткаенина нарачана, прилагодено осветлување на дизајнерската ткаенина, метални прстени во сенка на светилка, метални рамки во сенка на светилката, метални делови од сенка на светилката, , Тврдиот грб на нијанси, сијалички направени по нарачка, ткаенина светилка нијанси за приврзоци и таванот, лепила за сенки за светилка, пергамент ткаенина, хартија за сенка на светилката, ленени ткаенини за абажур, памучни ткаенини во сенка на светилката, ткаенини со дрвени шаблони за светилка, Јапонска хартија во сенка за светилка, абажур PVC/PP/PC/PET/PS/OPP, јажиња за абажур, додаток за абажур, светилки за дизајн на ткаенина, дифузна сенка на светилката, материјали за осветлување од нијанси на светилки, класична сенка за светилка, модерна сенка за светилка итн.

 • Прет

  Прет , Прет: Прет, Прет, Прет, Прет, Прет, Повеќе дизајни за светилката’ Прет.

  со цел да се направи плисирана во семејство, но различен изглед на ткаенините за нијанси, Прет Прет Прет Прет Прет, Прет.

  Нашата фабрика не само што може да ги печати дизајните на ткаенини за светилка, Прет, Прет, Прет, и додатоци од ткаенина за осветлување на клиентите ширум светот.

  и додатоци од ткаенина за осветлување на клиентите ширум светот, и додатоци од ткаенина за осветлување на клиентите ширум светот.

   

   

 • и додатоци од ткаенина за осветлување на клиентите ширум светот

  #3 и додатоци од ткаенина за осветлување на клиентите ширум светот, и додатоци од ткаенина за осветлување на клиентите ширум светот, и додатоци од ткаенина за осветлување на клиентите ширум светот,автоматски CAD распоред.

  и додатоци од ткаенина за осветлување на клиентите ширум светот:0086 136 2270 3681
  и додатоци од ткаенина за осветлување на клиентите ширум светот: +86-0760-22348167
  Затоа сме повикани:

  Затоа сме повикани: и додатоци од ткаенина за осветлување на клиентите ширум светот

  и додатоци од ткаенина за осветлување на клиентите ширум светот: и додатоци од ткаенина за осветлување на клиентите ширум светот

 • и додатоци од ткаенина за осветлување на клиентите ширум светот
  и додатоци од ткаенина за осветлување на клиентите ширум светот, и додатоци од ткаенина за осветлување на клиентите ширум светот, и додатоци од ткаенина за осветлување на клиентите ширум светот.