+86-13622703681 | |
English中文(简体)AfrikaansShqipአማርኛالعربيةՀայերենazərbaycan diliEuskaraбашҡорт телеБеларускаяবাংলাbosanski jezikБългарскиCatalà粤语BinisayaChinyanja中文(漢字)CorsuHrvatskiČeštinaDanskNederlandsEsperantoEesti keelSuomiFrançaisFryskქართულიDeutschΕλληνικάગુજરાતીKreyòl ayisyenGalegoHarshen HausaʻŌlelo HawaiʻiHmoobHmoob Dawעבריתहिन्दी; हिंदीMagyarÍslenskaAsụsụ IgboBahasa IndonesiaGaeilgeItaliano日本語basa Jawaಕನ್ನಡҚазақ тіліភាសាខ្មែរкыргыз тили한국어KurdîພາສາລາວLatīnaLatviešu valodaLietuvių kalbaLëtzebuergeschмакедонски јазикMalagasy fitenyBahasa MelayuമലയാളംMaltiTe Reo MāoriमराठीМонголမြန်မာစာनेपालीNorskپارسیPolskiPortuguêsਪੰਜਾਬੀRomânăРусскийgagana fa'a SamoaGàidhligCрпски језикSesothochiShonaسنڌيසිංහලSlovenčinaSlovenščinaAf-SoomaaliEspañolBasa SundaKiswahiliSvenskaTagalogТоҷикӣதமிழ்татарчаతెలుగుภาษาไทยTürkçeУкраїнськаاردوOʻzbek tiliTiếng ViệtCymraegisiXhosaייִדישèdè YorùbáisiZuluvosa VakavitiWikang FilipinoМары йӹлмӹмарий йылмеQuerétaro OtomiPapiamentuReo Mā`ohi'faka Tongaудмурт кылMàaya T'àan
Aksesorë të hijeve
Aksesorë të hijeve
Aksesorë të hijeve

Aksesorë të hijeve

Ne jemi një prodhues i materialeve të llambave dhe hijeve të specializuar në pëlhurat e hijeve të llambave, aksesorë ndriçimi dekorativ, dhe dritat prej pëlhure. Gama jonë e plotë e produkteve përfshin:

Pëlhura me hije llambash: Ne ofrojmë pëlhura klasike dhe në modë që sjellin elegancë dhe sofistikim në modele të ndryshme nuancash. Ne ofrojmë një sërë mbështetësesh të forta si PVC, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, dhe pergamenë e përshtatshme për nuanca të çdo madhësie dhe stili. Ne ofrojmë zbukurime dhe lidhëse të hijeve të llambave, së bashku me shërbimin e prerjes me lazer dhe opsionet e dizajnit për klientët tanë.

aksesorë të tjerë të pëlhurave me hije llambash: Nuancat tona të llambave të pasme të forta dhe të buta janë të njohura në industri, dhe ne ofrojmë zgjidhje të personalizuara të hijeve të llambave për t'iu përshtatur çdo stili dhe preference dizajni. Opsionet tona të dizajnit të prerjes me lazer dhe pëlhurës së ekranit mëndafshi shtojnë detaje unike dhe moderne në modelet tona klasike të hijeve të llambave.

aksesorë të tjerë të pëlhurave me hije llambash: Ne jemi te specializuar në llambat prej pëlhure akua, aksesorë të tjerë të pëlhurave me hije llambash, aksesorë të tjerë të pëlhurave me hije llambash, llamba muri prej pëlhure, aksesorë të tjerë të pëlhurave me hije llambash, aksesorë të tjerë të pëlhurave me hije llambash, aksesorë të tjerë të pëlhurave me hije llambash, dhe llambat e dyshemesë prej pëlhure.

Aksesorë për hije llambash: Gama jonë e aksesorëve të hijeve të llambave përfshin veshje prej pëlhure, dantella prej pëlhure, korniza metalike, Unaza E14/e27, dhe pjesë të tjera që plotësojnë koleksionin tonë të hijeve të llambave.

Ne jemi të përkushtuar për të ofruar produkte me cilësi të lartë dhe inovative për klientët tanë. Ekipi ynë punon ngushtë me klientët tanë për të siguruar që çdo produkt të plotësojë kërkesat e tyre specifike. Nëse jeni duke kërkuar për një prodhues të besueshëm dhe me përvojë të hijeve të llambave, ne jemi kompania që duhet besuar.

 

Aksesorë të hijeve

Aksesorë të hijeve

Aksesorë të hijeve
Aksesorë të hijeve

Aksesorë të hijeve

Aksesorë të hijeve
Aksesorë të hijeve

Aksesorë të hijeve

Aksesorë të hijeve
Aksesorë të hijeve

Aksesorë të hijeve

materialet e hijeve dhe ndriçimit

materialet e hijeve dhe ndriçimit

materialet e hijeve dhe ndriçimit materialet e hijeve dhe ndriçimit( materialet e hijeve dhe ndriçimit); materialet e hijeve dhe ndriçimit(materialet e hijeve dhe ndriçimit), materialet e hijeve dhe ndriçimit: materialet e hijeve dhe ndriçimit; materialet e hijeve dhe ndriçimit (materialet e hijeve dhe ndriçimit); materialet e hijeve dhe ndriçimit. materialet e hijeve dhe ndriçimit, materialet e hijeve dhe ndriçimit: materialet e hijeve dhe ndriçimit.

materialet e hijeve dhe ndriçimit

materialet e hijeve dhe ndriçimit, materialet e hijeve dhe ndriçimit, materialet e hijeve dhe ndriçimit.

materialet e hijeve dhe ndriçimit:

materialet e hijeve dhe ndriçimit. Ka më shumë 10000 Ka më shumë. Ka më shumë.

Ka më shumë & Ka më shumë:

Ka më shumë 25 Ka më shumë 1000 Ka më shumë. Ka më shumë.

Ka më shumë:

Ka më shumë, HIJE LLAKE ME PLETA, Ka më shumë. Ka më shumë.

Ka më shumë

Ka më shumë. Ka më shumë. Ka më shumë.


Ka më shumë, Ka më shumë

Ka më shumë Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Aksesorë të hijeve, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit: Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit. Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit. Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit 10000 Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit,Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Diametri i zakonshëm është 10.

 

Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit?

Mund të dërgoni llambën tuaj në vendndodhjen tonë: Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit. Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit. Furnizuesi më i mirë i besueshëm i llambave prej pëlhure OEM dhe ODM në Kinë.

Furnizuesi më i mirë i besueshëm i llambave prej pëlhure OEM dhe ODM në Kinë? Furnizuesi më i mirë i besueshëm i llambave prej pëlhure OEM dhe ODM në Kinë: Furnizuesi më i mirë i besueshëm i llambave prej pëlhure OEM dhe ODM në Kinë. Furnizuesi më i mirë i besueshëm i llambave prej pëlhure OEM dhe ODM në Kinë. Furnizuesi më i mirë i besueshëm i llambave prej pëlhure OEM dhe ODM në Kinë.

Furnizuesi më i mirë i besueshëm i llambave prej pëlhure OEM dhe ODM në Kinë: Furnizuesi më i mirë i besueshëm i llambave prej pëlhure OEM dhe ODM në Kinë, Furnizuesi më i mirë i besueshëm i llambave prej pëlhure OEM dhe ODM në Kinë, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Aksesorë të hijeve, Aksesorë të hijeve, Furnizuesi më i mirë i besueshëm i llambave prej pëlhure OEM dhe ODM në Kinë, Furnizuesi më i mirë i besueshëm i llambave prej pëlhure OEM dhe ODM në Kinë, Furnizuesi më i mirë i besueshëm i llambave prej pëlhure OEM dhe ODM në Kinë, Furnizuesi më i mirë i besueshëm i llambave prej pëlhure OEM dhe ODM në Kinë, Furnizuesi më i mirë i besueshëm i llambave prej pëlhure OEM dhe ODM në Kinë, Furnizuesi më i mirë i besueshëm i llambave prej pëlhure OEM dhe ODM në Kinë, , aksesorë të tjerë të pëlhurave me hije llambash, Furnizuesi më i mirë i besueshëm i llambave prej pëlhure OEM dhe ODM në Kinë, Furnizuesi më i mirë i besueshëm i llambave prej pëlhure OEM dhe ODM në Kinë, Furnizuesi më i mirë i besueshëm i llambave prej pëlhure OEM dhe ODM në Kinë, Furnizuesi më i mirë i besueshëm i llambave prej pëlhure OEM dhe ODM në Kinë, Furnizuesi më i mirë i besueshëm i llambave prej pëlhure OEM dhe ODM në Kinë, Furnizuesi më i mirë i besueshëm i llambave prej pëlhure OEM dhe ODM në Kinë, Furnizuesi më i mirë i besueshëm i llambave prej pëlhure OEM dhe ODM në Kinë, Furnizuesi më i mirë i besueshëm i llambave prej pëlhure OEM dhe ODM në Kinë, Furnizuesi më i mirë i besueshëm i llambave prej pëlhure OEM dhe ODM në Kinë, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP.

 

Një prodhues i mrekullueshëm i llambave & pëlhura hije në Kinë, slogani i të cilit është “pyetni se çfarë mund të bëjë për klientët, nuk pyet se çfarë mund të bëjnë klientët për të!”

Ne jemi, MEGAFITTING, një prodhues i lartë për nuancat e llambave prej pëlhure, dhe pëlhurat e llambave, dhe të gjitha materialet përkatëse për prodhimin e llambave. Cfare do te thote?

Do te thote, janë tre gjërat më të rëndësishme në botë për MEGAFITTING. dielli, hëna dhe klienti. Dielli për mëngjes, hënë për natën, dhe klient përgjithmonë. Klienti është gjithçka për MEGAFITTING.

Kornizë metalike HARP me nuancë llambë, MEGAFITTING, ka furnizuar zgjidhjen për prodhuesin e abazhurit prej pëlhure, dhe shpërndarësit e llambave dhe ndriçimit, projektuesi i llambës dhe hijes, ndërrimi i llambës së tavolinës së hotelit / llambës së tavolinës / llambës varëse / llambës së tavanit prej pëlhure / llambave prej pëlhure, llamba pëlhure të personalizuara të restorantit dhe qendrës tregtare, prodhuesit e llambave të ndriçimit dhe pëlhurës në mbarë botën, i cili nuk është vetëm furnizimi me materialet e llambës dhe hijes, HIJE LLAKE ME PLETA, mbështetjen teknologjike dhe shërbimin pas shitjes. Eshte, 20 vjeç, një furnizues dhe prodhues i shkëlqyer dhe i mrekullueshëm i nuancave të llambave dhe pëlhurave nga Kina dhe mori një reputacion cilësor në industrinë e ndriçimit dhe llambave në të gjithë botën.

Pse MEGAFITTING është furnizuesi kryesor i llambave dhe aksesorëve në Kinë? Ka më shumë se 100,000 artikuj të pëlhurave të llambave në dyqanet tona. Të 100 Inxhinierët e hijeve të llambave dhe mjeshtri i përpunuar i hijeve mund të bëjnë çdo lloj dhe çdo dizajn të hijeve të llambave, të cilët kanë punuar në industrinë e llambave për 10 pëlhurat më të mira për llamba nga furnizuesi kinez i llambave dhe hijeve. Të gjitha kompanitë e ndriçimit dhe fabrikat e llambave në Kinë ishin dhe janë klientët tanë, dhe kështu do të jetë. MEGAFITTING përditëson materialet dhe dizajnet e llambave çdo muaj nga R&departamenti D。

MEGAFITTING: Një furnizues kryesor i hijeve të llambave dhe

aksesorët përkatës të prodhuesit të abazhurit. Mund të vizitojmë faqe interneti: megafitting.com ose dërgojini një email: . Unë jam i sigurt që ju mund të merrni një surprizë në pëlhura të abazhurit dhe hijeve se sa keni parë më parë në kudo.

 

 

 

 

 • abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP

  abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP , abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP: abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Ngjyrë llambash me pëlhurë të përdredhur me fjongo mëndafshi me madhësi të personalizuar nga fabrika kineze e hijeve MEGA light’ abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP.

  në mënyrë që të bëjnë pleated në një pamje familjare, por të ndryshme në pëlhura për nuancat, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP llambë PC PC me mbrapa të forta argjendi dhe floriri për dritën varëse të hotelit dhe restorantit të prodhuar në hije kinë kompania MEGA Aksesorë të hijeve abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP.

  Fabrika jonë nuk është vetëm që mund të printojë dizenjot në pëlhurat e hijes së llambës, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, Aksesorë të hijeve, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP.

  abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP.

   

   

 • abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP

  #3 Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye, Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye, Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye,Paketim plastik OPP për mbrojtje.

  Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye:0086 136 2270 3681
  Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye: +86-0760-22348167
  thjesht na dërgoni email për detaje se çfarë nuancash drejtkëndëshe dëshironi:

  thjesht na dërgoni email për detaje se çfarë nuancash drejtkëndëshe dëshironi: Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye

  Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye: Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye

 • Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye
  Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye, Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye, Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye.