+86-13622703681 | |
English中文(简体)AfrikaansShqipአማርኛالعربيةՀայերենazərbaycan diliEuskaraбашҡорт телеБеларускаяবাংলাbosanski jezikБългарскиCatalà粤语BinisayaChinyanja中文(漢字)CorsuHrvatskiČeštinaDanskNederlandsEsperantoEesti keelSuomiFrançaisFryskქართულიDeutschΕλληνικάગુજરાતીKreyòl ayisyenGalegoHarshen HausaʻŌlelo HawaiʻiHmoobHmoob Dawעבריתहिन्दी; हिंदीMagyarÍslenskaAsụsụ IgboBahasa IndonesiaGaeilgeItaliano日本語basa Jawaಕನ್ನಡҚазақ тіліភាសាខ្មែរкыргыз тили한국어KurdîພາສາລາວLatīnaLatviešu valodaLietuvių kalbaLëtzebuergeschмакедонски јазикMalagasy fitenyBahasa MelayuമലയാളംMaltiTe Reo MāoriमराठीМонголမြန်မာစာनेपालीNorskپارسیPolskiPortuguêsਪੰਜਾਬੀRomânăРусскийgagana fa'a SamoaGàidhligCрпски језикSesothochiShonaسنڌيසිංහලSlovenčinaSlovenščinaAf-SoomaaliEspañolBasa SundaKiswahiliSvenskaTagalogТоҷикӣதமிழ்татарчаతెలుగుภาษาไทยTürkçeУкраїнськаاردوOʻzbek tiliTiếng ViệtCymraegisiXhosaייִדישèdè YorùbáisiZuluvosa VakavitiWikang FilipinoМары йӹлмӹмарий йылмеQuerétaro OtomiPapiamentuReo Mā`ohi'faka Tongaудмурт кылMàaya T'àan

shades and fabrics supply from China

» Tags » shades and fabrics supply from China
What does Megafitting supply?

What does Megafitting supply?

lampshade, , lighting made by fabrics, materials of shades and lighting, and the related support of shades and fabrics and lighting: art and craft of shadesmaking, lighting technology spport.

 • abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP

  abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP , abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP: abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Ngjyrë llambash me pëlhurë të përdredhur me fjongo mëndafshi me madhësi të personalizuar nga fabrika kineze e hijeve MEGA light’ abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP.

  në mënyrë që të bëjnë pleated në një pamje familjare, por të ndryshme në pëlhura për nuancat, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP llambë PC PC me mbrapa të forta argjendi dhe floriri për dritën varëse të hotelit dhe restorantit të prodhuar në hije kinë kompania MEGA Aksesorë të hijeve abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP.

  Fabrika jonë nuk është vetëm që mund të printojë dizenjot në pëlhurat e hijes së llambës, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, Aksesorë të hijeve, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP.

  abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP.

   

   

 • abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP

  #3 Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye, Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye, Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye,Paketim plastik OPP për mbrojtje.

  Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye:0086 136 2270 3681
  Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye: +86-0760-22348167
  thjesht na dërgoni email për detaje se çfarë nuancash drejtkëndëshe dëshironi:

  thjesht na dërgoni email për detaje se çfarë nuancash drejtkëndëshe dëshironi: Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye

  Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye: Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye

 • Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye
  Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye, Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye, Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye.