+86-13622703681 | |
English中文(简体)AfrikaansShqipአማርኛالعربيةՀայերենazərbaycan diliEuskaraбашҡорт телеБеларускаяবাংলাbosanski jezikБългарскиCatalà粤语BinisayaChinyanja中文(漢字)CorsuHrvatskiČeštinaDanskNederlandsEsperantoEesti keelSuomiFrançaisFryskქართულიDeutschΕλληνικάગુજરાતીKreyòl ayisyenGalegoHarshen HausaʻŌlelo HawaiʻiHmoobHmoob Dawעבריתहिन्दी; हिंदीMagyarÍslenskaAsụsụ IgboBahasa IndonesiaGaeilgeItaliano日本語basa Jawaಕನ್ನಡҚазақ тіліភាសាខ្មែរкыргыз тили한국어KurdîພາສາລາວLatīnaLatviešu valodaLietuvių kalbaLëtzebuergeschмакедонски јазикMalagasy fitenyBahasa MelayuമലയാളംMaltiTe Reo MāoriमराठीМонголမြန်မာစာनेपालीNorskپارسیPolskiPortuguêsਪੰਜਾਬੀRomânăРусскийgagana fa'a SamoaGàidhligCрпски језикSesothochiShonaسنڌيසිංහලSlovenčinaSlovenščinaAf-SoomaaliEspañolBasa SundaKiswahiliSvenskaTagalogТоҷикӣதமிழ்татарчаతెలుగుภาษาไทยTürkçeУкраїнськаاردوOʻzbek tiliTiếng ViệtCymraegisiXhosaייִדישèdè YorùbáisiZuluvosa VakavitiWikang FilipinoМары йӹлмӹмарий йылмеQuerétaro OtomiPapiamentuReo Mā`ohi'faka Tongaудмурт кылMàaya T'àan

rattan lamp shade

» Tags » rattan lamp shade
Hije e madhe e llambës bastun prej palme kacavjerrëse me porosi për dritën varëse e bërë në fabrikën e materialeve të hijeve dhe hijeve megafitting Kinë

Hije e madhe e llambës bastun prej palme kacavjerrëse me porosi për dritën varëse e bërë në fabrikën e materialeve të hijeve dhe hijeve megafitting Kinë

custom large rattan lamp shade for pendant light made in china megafitting shade and shade materials factory As a trusted lam shade and shade materials, furnizuesi i pëlhurave të hijeve, ne thjesht bëjmë një hije të madhe llambë bastun prej palme kacavjerrëse për një projekt të madh. Madhësia e personalizuar është diametri 1000 llambë PC PC me mbrapa të forta argjendi dhe floriri për dritën varëse të hotelit dhe restorantit të prodhuar në hije kinë kompania MEGA, dhe lartësia për 1600 llambë PC PC me mbrapa të forta argjendi dhe floriri për dritën varëse të hotelit dhe restorantit të prodhuar në hije kinë kompania MEGA. Materiali është bastun prej palme kacavjerrëse. There is

nuancat dhe dritat e llambave prej thurje dhe bastun prej palme kacavjerrëse nga prodhuesi kinez MEGA

nuancat dhe dritat e llambave prej thurje dhe bastun prej palme kacavjerrëse nga prodhuesi kinez MEGA

wicker and rattan lamp shades and lights from china maker MEGA In our factory, ne po bëjmë nuancat e llambave me thurje dhe bastun prej palme kacavjerrëse sipas porosisë, dhe dritat për një projekt të madh. Në foto, mund të shihni modelin e ri të nuancave të llambave prej thurjeje, dhe hije bastun prej palme kacavjerrëse në fabrikën tonë. Any size and design shades

hije dhe dritë për restorantin e bërë nga materiale të reja hije bastun prej palme kacavjerrëse dhe bambu dhe pëlhura shumëngjyrëshe

hije dhe dritë për restorantin e bërë nga materiale të reja hije bastun prej palme kacavjerrëse dhe bambu dhe pëlhura shumëngjyrëshe

            Ata janë bastun prej palme kacavjerrëse dhe bambu të ri, Aksesorë të hijeve, ato të bëra nga materialet tona të reja të hijes dhe të lehta. Nga materialet tona të reja të hijeve dhe llambave, projektuesi dhe krijuesit e hijeve, lighting manufacturer can make their dream shades and lights for the restaurants, në çdo ngjyrë, dhe madhësisë. në mënyrë që të bëjnë pleated në një pamje familjare, por të ndryshme në pëlhura për nuancat, with our technology support, Eshte ngjyre krem ​​dhe bezhe …

llambë thurje prej bastun prej palme kacavjerrëse në madhësinë e personalizuar për dritat varëse

Furnizuesi i materialeve për llamba thurjeje prej bastun prej palme kacavjerrëse për dritat varëse nga Kina

                                                      Furnizuesi i materialeve për llamba thurjeje prej bastun prej palme kacavjerrëse për dritat varëse nga Kina:   As a top lamp shade materials supplier and lamp shades maker, we just update our new

 • abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP

  abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP , abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP: abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, Prodhuesi i materialeve të hijeve të llambave dhe aksesorëve të ndriçimit, Ngjyrë llambash me pëlhurë të përdredhur me fjongo mëndafshi me madhësi të personalizuar nga fabrika kineze e hijeve MEGA light’ abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP.

  në mënyrë që të bëjnë pleated në një pamje familjare, por të ndryshme në pëlhura për nuancat, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP llambë PC PC me mbrapa të forta argjendi dhe floriri për dritën varëse të hotelit dhe restorantit të prodhuar në hije kinë kompania MEGA Aksesorë të hijeve abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP.

  Fabrika jonë nuk është vetëm që mund të printojë dizenjot në pëlhurat e hijes së llambës, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, Aksesorë të hijeve, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP.

  abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP, abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP.

   

   

 • abazhur PVC / PP / PC / PET / PS / OPP

  #3 Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye, Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye, Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye,Paketim plastik OPP për mbrojtje.

  Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye:0086 136 2270 3681
  Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye: +86-0760-22348167
  thjesht na dërgoni email për detaje se çfarë nuancash drejtkëndëshe dëshironi:

  thjesht na dërgoni email për detaje se çfarë nuancash drejtkëndëshe dëshironi: Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye

  Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye: Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye

 • Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye
  Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye, Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye, Parku Industrial Caosan i Zonës së Rrugës Huaan Chuangye.